Web Tasarım Genel Özellikleri

Web Tasarım Genel Özellikleri

C#/ASP.NET/MVC / HTML5 / CSS3 / JS HTML5 ve CSS3 Kodlamalar ile Paralax Tasarım ve HTML kodlama son kodlama sistemi kullanılırak Paralax Tasarım, SEO uyumlu kodlama yapılır.

 

Egea  web tasrım hizmetlerinde  benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun reponsive(Her ekran boyutuna göre) ve özgün sitelere  üretmektedir.  

Grafik tasarım ile görsellerin düzeni renk düzenini sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan site içerikleri hazırlarız.

C# ve Asp.Net , MVC Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı geri dönüşlere ilgili düzenlemeler yapılır

Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için Egea Yazılım ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.

Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır Web sitesinin yapılması yeterli değildir.

Yaşatılması sitenin duyurulması , internet reklamcılık çalışmaları , SEO çalışmları  web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsurlardır Egea Yazılım bu noktalarda size destek ve hizmet vermektedir.

Egea Yazılım %100 Kendi geliştirdiği  sitelerin dinamikliğini sağlayan kullanıcı dostu bir Site Yönetim Paneli  tüm işlemleri kolaylıkla yapmanızı sağlar.


Web Tasarım Süreçleri ;

 Öncelikle firmanızın isteğini hedefleriniz analiz eder
 İlgili sitenizin yer alacağı pazardaki birikimlerini sizinle paylaşırız
 Sektörel trendler göz önünde tutularak ihtiyaçlarınıza yönelik çalışma yapılır
 Tasarım Çalışması öncesinde Site Renk Şeması, Font Sitillleri, Başlık Sitilleri Belirlenrek
 Genel Konsept Tasarımı Çıkartılarak Beğenize Sunulur
 İçerik sayfalarınız belirlenir ve özel istekler dikkate alınarak uygulamaya dökülür

 

Dinamik Seo Yönetimi

Sitenizin temel SEO ayarlarının yapıldığı Site Yönetiminden girişi sağlanan Modülümüzdür. Ayrıca sitede her dil bölümü için ayrıca tanımlamalar.  

Gelişmiş Galeri Yönetimi

Sitenizde Sınırsız şekilde Galeriler oluşturabilir sunum sayfaları hazırlayabilirsiniz.

Duyuru Yönetimi

Sitede yer almasını istedğiniz duyuruların eklendiği modüldür. Var olan duyuruları güncelleme, silme ve yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Full Dinamik Site | CSS | Dosya Transfer

Tüm içerikleri dinamik olup, site yönetim panelinden kurumunuz tarafından sorunsunz şekilde istenildiğinde değiştirilebilir güncellenebilir,

Gelişmiş İçerik Sayfası Yönetimi

Sınırsız Alt Sayfa ve grupları oluşturabilir. Her alt sayfaya özel Galeri Ekleme, döküman ekleme, dil modülllerine özel tanımlamalar yapabilirsiniz.

Gelişmiş Video Galeri Yönetimi

Sitenizde Sınırsız şekilde Video Galeriler oluşturabilir, Sosyal ağlardan, kendi videolarınızı yükleyeblir veya  Youtube, Dailymotion, Vimeo gibi video sitelerinden videolarınızı kolayca sitenize entegre edebilirisniz.

 

Site Slayt Yönetimi

Katmanlı Slider Yönetimi ile sitenize canlılık, vurgu ve hareketlilik katarak ziyaretçilerinizin dikkatini çekebilir, sitenize imaj kazandırabilirsiniz.

RSS,HXML GOOGLE BESLEMESİ , ONLİNE SAYAÇ  ,E-DERGİ  EKLENTİLERİ SİSTEMDE MEVCUT